Napoli kendi oyuncusu Osimhen ile TikTok’ta dalga geçti! Nijeryalı yıldız her şeyi sildi

İtalya futbolu yeni bir skandalla çalkalanıyor. Napoli, İtalya’da 33 yıl sonra şampiyonluğa uzanırken Kim Min Jae, Victor Osimhen, Khvicha Kvaratskhelia ve Zambo Anguissa gibi isimler şampiyonluğun mimarı olmuştu.

Özellikle Khvicha Kvaratskhelia ve Victor Osimhen’in performansı Maradona’nın bir efsane haline getirdiği Napoli’yi 33 yıl sonra İtalya’nın en büyüğü yapmasına yetmişti.

Şampiyonluğun ardından geçtiğimiz sezonki performansından uzak kalan Napoli’de büyük bir skandal yaşandı. Takımın en önemli yıldızlarından Victor Osimhen ile kulübün resmi TikTok hesabında dalga geçildi. Napoli’nin Victor Osimhen’i Ti’ye aldığı video İtalya başta olmak üzere tüm dünyada manşetleri süsledi. 

MENAJERİ DUYURDU: KABUL EDİLEMEZ

Victor Osimhen’in menajeri Roberto Calenda, Napoli’nin yayınladığı videolar sonrası sert açıklamalarda bulundu. Calenda’nın açıklamalarının ardından Osimhen’in Napoli’de futbol hayatına devam etmesi de zora girdi.

Calenda şunları söyledi:

Bugün Napoli’nin TikTok platformundaki resmi profilinde yaşananlar kabul edilemez. Victor’la alay eden bir video önce kamuoyuna sunuldu ve ardından gecikmeli olarak silindi. Oyuncu üzerinde çok ciddi bir hasar yaratan ve medya davaları ile yalan haberler arasında son dönemde çocuğun maruz kaldığı muameleye katkıda bulunan ciddi bir gerçek. Yasal işlem başlatma hakkımızı saklı tutuyoruz.

OSIMHEN INSTAGRAM HESABINDAN HER ŞEYİ SİLDİ

Tüm bu gelişmelerin ardından gözler Victor Osimhen’e çevrildi. Nijeryalı yıldız Instagram hesabından Napoli ile ilgili her şeyi sildi.

La Gazzetta dello Sport “Osimhen davası hiç bitmiyor ve gece boyunca devam ediyor. Victor gece Instagram profilinden Napoli formalı neredeyse tüm fotoğraflarını kaldırdı ve artık kulübün sosyal profilini takip etmemeye karar verdi.” ifadelerine yer verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir