Meta Quest 2 VR başlığı daha uygun fiyatla satışta

Sanal ve artırılmış gerçeklik teknolojileri giderek daha popüler hale geliyor. Son zamanlarda, Apple bile Vision Pro ile bu pazara girmeye hazırlanıyor. Ancak Apple bu alanda yeni bir oyuncu olsa da, Meta, her şeyin mümkün olduğu ve herkesin istediği kişi olabileceği bir dünya ve pazarın şekillendirilmesinde ana güç olarak kabul ediliyor.

Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın arkasındaki güç olan Meta, sanal gerçekliğin gelecekteki potansiyeline büyük inanç duyuyor. Hatta şirketin adı bile bu konuya bir atıfta bulunuyor. Ancak bu teknolojinin yaygın olarak benimsenmesi için herkes için uygun fiyatlı olması gerekiyor. Neyse ki, Meta bu hedefe ulaşmak için Quest 2’yi rekabetçi fiyatlandırma ile daha erişilebilir hale getirme yolunda ilerliyor. İşte detaylar.

Meta Quest 2 VR başlığı daha uygun fiyatla satışta

Meta’nın uygun fiyatlı sanal gerçeklik başlığı Quest 2, artık daha da bütçe dostu hale geldi. Şirketin resmi blogundaki bir duyuruya göre, yakın zamanda tanıtılan Quest 3’ün öncülü olan Quest 2 ve aksesuarlarına indirim uygulandı. İlerleyen dönemde, 128 GB sürümü 249,99 dolar, 256 GB sürümü ise 299,99 dolar fiyat etiketiyle satılacak. Yenilenmiş ürünleri tercih edenler için fiyatlar sırasıyla 229,99 dolar ve 269,99 dolar olacak. Diğer aksesuarlarda uygulanan indirimler ise şu şekilde:

Quest 2 Elite Askı: Şimdi 49,99 dolar

Quest 2 Taşıma Çantası: Şimdi 44,99 dolar

Quest 2 Elite Askı ve Batarya: Şimdi 89,99 dolar

Quest 2 Aktif Paketi: Şimdi 59,99 dolar

Quest 2 Uyum Paketi: Şimdi 39,99 dolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir